Ballina / Show Bizz / Premierë – COCAINE nga LilBin FOTO-VIDEO
Loading...

Premierë – COCAINE nga LilBin FOTO-VIDEO

Cocaine është hiti më i ri i sapo lansuar në youtube, LilBin është artisti që për këtë sezone verore ka vendosur të shkaktoi termet në industrin muzikore shqiptare.Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesjonale dhe LinBin e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë shume e suksesshme.. Cocaine premieren ekskluzive e ka pasur ne kanalin muzikore NewDayEntertainment.

https://www.youtube.com/watch?v=OZkfiWsLqVE&app=desktop


https://www.youtube.com/watch?v=OZkfiWsLqVE&app=desktop

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...