Ballina / Show Bizz / Premierë/ “Dashni ” kënga e re nga Fati Krasniqi (Foto-Video)

Premierë/ “Dashni ” kënga e re nga Fati Krasniqi (Foto-Video)

Loading...

“Dashni” një super projekt muzikor sapo është publikuar në youtube, Fati Krasniqi është artisti i ri që fal talentit të ti qdo projekt e shendrro në Super Hit. Kënga përcjellet nga një klip shumë veror , i kontaktuar nga ne Fati tregoi që është duke punuar rrethë projekteve të reja muzikore. Këto projekte mbajn vulen e pruducenteve te njohur shqiptar , dhe gjate kësaj kohe pritet që Fati do lansoj dhe Bashkpunime me artist të njohur të muzikës shqiptare.
https://www.youtube.com/watch?v=htZ07TK_nZ4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR35_3DqbTj96xb1dCUfkcbE2OA1qJ3XoLIqO_vaoMFqsPFCZNt_rTWCtuo

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …