Ballina / Uncategorized / Premierë / “Dite e madhe sa gezim” Projekti i ri muzikor nga Sanije Behrami (Foto-Video)
Loading...

Premierë / “Dite e madhe sa gezim” Projekti i ri muzikor nga Sanije Behrami (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Sanije Berhami quhet këngëtarja e cila ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se profesionalizmi do të jetë i pranishme si në nivelin artistik ashtu dhe atë të paraqitjes skenike. Me zërin e saj të ëmbël e melankolik ka befasuar në secilin interpretim ,kjo bënë që Sanije Berhami të jetë shumë e kërkuar në koncerte, dasma e ahengje familjare.Kënga e re nga Sanije Berhami mban titullin “Dite e madhe sa gezim ” , Kënga menjeher pas publikimit është vershuar nga klikimet dhe komentet shumë pozitive.    

Shikoni gjithashtu

“Mamacita” është duke u pëlqyer shumë nga publiku

“Mamacita” titullohet kënga e Mak Zogaj e publikuar në kanalin zyrtar në Youtube së bashku …