Ballina / Show Bizz / Premierë/ “Djali nga Gurbeti” kënga e re nga Meti (Foto-Video)
Loading...

Premierë/ “Djali nga Gurbeti” kënga e re nga Meti (Foto-Video)

Një këng shumë verore e me plot ritem sapo është publikuar në youtube. “Djali nga Gurbeti” mban titullin Hiti i ri nga Meti. Fal zerit të ëmbel e melankolik qdo projekt Meti e rikthen ne super Hit

https://www.youtube.com/watch?v=qiKS88JjMs0&feature=share&fbclid=IwAR3NaDCez8u4wbbRvfp2Vy_jEErRbCNDWPZuG2rxmTU8u7urbt0dq7RdLcA

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...