Ballina / Show Bizz / Premierë – “E shkruar” nga Krenar Krasniqi FOTO-VIDEO
Loading...

Premierë – “E shkruar” nga Krenar Krasniqi FOTO-VIDEO

“E shkruar” mbanë titullin kënga e re nga Krenar Krasniqi . Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun sapo ka publikuar baladën e tij më të re.Kreshnik Avdiu qëndron prapa kësaj kënge, pasi e ka bërë tekstin e këngës ndërsa për muziken dhe orkestrimi është përkujdesur Labinot Mezini . Videoklipi shumë profesional dhe i kuruar në detaje i është besuar Record production. I gjithë ky projekt është mundesuar nga gjiganti TermoX. Kënga “E shkruar” premieren ekskluzive e ka pasur në kanalin më të madhë shqiptar në youtube, në ArkivaShqip kanal ky me mbi 3 .1 miljon subscribe.

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...