Ballina / Show Bizz / Premierë- Engjelli im nga Urim Gashi Feat. Seher FOTO-VIDEO
Loading...

Premierë- Engjelli im nga Urim Gashi Feat. Seher FOTO-VIDEO

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Urim Gashi ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare.

Me zërin e ti të ëmbël e melankolik ka befasuar në secilin interpretim të ti. Kënga e fundit nga Urim Gashi mbane titullin
-Engjelli im- Këngë kjo që vjen në bashkpunim me Saher dhe është kënduar në gjuhën shqipe dhe atë Turke duke bërë kështu që kënga engjulli im të ndëgjohet dhe përtej kufirit Shqiptar. Kënga është dedikim dhe përciell emocion të fuqishëm në qdo tingull.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …