Ballina / Show Bizz / Premierë – “ Gabim” Super projekti i ri nga Shyhrete Reka Foto-Video
Loading...

Premierë – “ Gabim” Super projekti i ri nga Shyhrete Reka Foto-Video

Në këto dit të ngrohta vere këngëtarja Shyhrete Reka ka vendosur ta lansoi projektin e ri muzikore si nje freski për fansat e saj. Kënga mban titullim “ Gabim” , është një këngë plot ritem dhe e punuar me shumë profesionalizem. Videoklipi është shumë cilsor dhe i punuar në detaje

Kënga premieren ekskluzive e ka pasur ne kanalin muzikor ArkivaShqip. 
https://www.youtube.com/watch?v=3AVwe6Uoyb0

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...