Ballina / Show Bizz / Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)
Loading...

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu me shumë profesionalizem dhe perciell emocion ne qdo tingull. Muzika është punuar nga Anxhelo Koci, Lyrics – Endit Mumajesi (MUMA) , Video nga Max Production. Kënga premierën ekskluzive e ka pas në youtube në kanalin e artistit në fjal dhe menjëher pas lansimit është vërshuar nga klikimet dhe komentet me nota shumë pozitive.


https://www.youtube.com/watch?v=TvdzcqtahKk

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë – “Ring Ring “ Projekti i ri muzikor nga G-Ent (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...