Ballina / Show Bizz / Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)
Loading...

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem dhe shumë atmosfer kjo këngë përciell në qdo tingull. Romeo Imeraj tani më është artist i afirmuar ne industrin muzikire shqiptare , baza e fansave të ti është e madhe dhe kurjozitet për qdo projekt gjithashtu është i madhë. Kënga e re mban titullin “Hajde se u plaka” dhe shoqerohet nga një videoklip shumë profesional

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …