Ballina / Show Bizz / Premierë – Hatri i fmive nga Artir Gjikokaj FOTO-VIDEO
Loading...

Premierë – Hatri i fmive nga Artir Gjikokaj FOTO-VIDEO

Fundi i vitit është pikërisht koha kur të gjithë artistet në të gjitha format mundohen ta zotrojn tregun muzikor.
 
Disa me forma fizike, disa të tjerë me videoklipe të shtrejta e disa tjerë me fuqin e vokalit që posedojnë. Kur bëhet fjalë për vokal një nderë këngëtarët i cili gjatë gjithë sezonit këndo Live është Artir Gjikokaj.
 
Këngëtari në fjalë atero në një treg të sigurt , ajo është 100% e angazhuar vetëm në ahengje familjare.
 
Vokali briland dhe zotrimi i muzikes Live ka bërë që A rtir Gjikokaj të jetë një nga këngëtarët më të kërkuara në dasmat shqipëtare dhe mbrëmjet muzikore në Kosove e diaspor.
 
Kënga e re nga Artir Gjikokaj mban titullin “Hatri i fmive”. Për
teksti dhe muzika është përkujdesur Kreshnik Avdiu ndërsa për orkestrimin Ardian Kastrati.
Kënge menjëher pas lansimit në kanalin më të madhë shqiptar në YouTube ( ArkivaShqip) ka arritur të ketë prapa vetes shifra të larta klikimesh dhe shumë komente me nota pozitive .

https://www.youtube.com/watch?v=X1syj7HaAh8&feature=share

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …