Ballina / Uncategorized / Premierë: “Jam djal i ri” nga Berat Alili (Foto-Vido)
Loading...

Premierë: “Jam djal i ri” nga Berat Alili (Foto-Vido)

Një këngë plot ritem sapo është publikuar ne youtube. Berat Alili pas disa projekteve shumë të suksesëshme sapo ka publikuar projektin e ri . Kënga mban titullin “Jam djal i ti” ,kënga premieren ekskluzive e ka pas ne kanalin më të madhë shqiptar në youtube ne ArkivaShqip kanal ky me mbi 3,3 miljon subscribe


Shikoni gjithashtu

A është kjo vajza më e bukur në botë Antonela Hasani (Foto)

E bukur, seksi dhe mjafte e ndjekur kjo ështe Bukuroshja Shqiptare Antonela Hasani nga Shkodra …

Loading...