Ballina / Show Bizz / Premierë: “Je e imja” Super projekti i ri muzikor nga Xili (Foto – Video)
Loading...

Premierë: “Je e imja” Super projekti i ri muzikor nga Xili (Foto – Video)

Qdo projekt muzikor e rikthen në hit. Fal zërit të ngrohët e melankolik Xili ka arritur që të jetë ndër këngëtaret më të kerkuar në dasma e ahengje familjare. Vokali potent i ka mundesuar që mbremjet live ti zotroi më së miri. Kënga e re nga Xili mban titullin “Je e imja” dhe i është servuar si dhurat në këto ditë të nxeta gjithë fansave të Artistit në fjal.https://www.youtube.com/watch?v=qi47jWCTBBE


Loading...

Shikoni gjithashtu

Avokati Bledar Gashi – Nuk ka as një provë që klienti im Gazmend Halilaj të dënohet!

Unë si avokat mbrojtës i kolegut tim z. Gazmend Halilaj ku unë jam avokat  së …

Loading...