Ballina / Show Bizz / Premierë- “Jo per ty une sdo te qaj” nga Mustaf Gashi
Loading...

Premierë- “Jo per ty une sdo te qaj” nga Mustaf Gashi

Mustaf Gashi është emer i afirmiar ne muziken shqiptare. Këngët e artistit në fjal kan marrë duartrokitjet e publikut sapo jan publikuar. Mustafa për fansat e ti sapo ka publikuar projektin e ri , “Jo per ty une sdo te qaj” është kënga që premierë ekskluzive e ka pasur në kanalin muzikor më të madhë shqiptar në youtube,ArkivaShqip kanal ky me mbi 3.2 milion subscribe

Loading...

Shikoni gjithashtu

Besim Mehmeti: Sinqeriteti, besnikëria dhe puna, çelës i suksesit

Shqiptarët janë të suksesshëm në mbarë botën, në shumë fusha, por nuk harrojnë dhe humanizmin. …

Loading...