Ballina / Show Bizz / Premierë: “ Kriminale” Hiti i ri nga Silvana Rusi (Foto – Video)
Loading...

Premierë: “ Kriminale” Hiti i ri nga Silvana Rusi (Foto – Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artiste e re që premton shumë në industrinë e muzikës është Silvana Rusi . Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Silvana Rusi është këngëtarja e cila kohëve të fundit ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se profesionalizmi do të jetë i pranishme si në nivelin artistik ashtu dhe atë të paraqitjes skenike . Kënga e re nga artistja në fjal mban titullin “Kriminale” dhe menjeher pas publikimit është vershuar nga klikimet dhe komentet pozitive . Kënga “Kriminale” premieren ekskluzive e ka pasur në kanalin më të madhë shqiptar në youtube, në ArkivaShqip kanal ky me mbi 2.8 miljon subscribe .
Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Silvana është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë.


Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...