Ballina / Show Bizz / Premierë: Lansohet bashkëpunimi i shumë pritur ndermjet Zonit dhe FMS (Foto-Video)
Loading...

Premierë: Lansohet bashkëpunimi i shumë pritur ndermjet Zonit dhe FMS (Foto-Video)

Ka zë unik të jashtëzakonshem, me shikim vrastar dhe butesi në interpretim Zoni është artisti që po deperton fuqishëm në tregun muzikor shqiptar. Fal zërit të veqant dhe pamjes prej një djali shumë simpatik Zoni ka arritur të krijoj fansat që me paraqitjen e par skenike. Kënga e re nga artisti në fjal mban titullin “Nuk e di” dhe vjen në bashkëpunim me FMS. “Nuk e Di” shoqërohet nga një videoklip shumë cilsor .

https://www.youtube.com/watch?v=tEL6FkDibng&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0eKToLbQVMBGLwDruEQFcL_yD24An_EqM5U2MUpU4rB30h-LbyPM-iUu8

Loading...

Shikoni gjithashtu

Avokati Bledar Gashi – Nuk ka as një provë që klienti im Gazmend Halilaj të dënohet!

Unë si avokat mbrojtës i kolegut tim z. Gazmend Halilaj ku unë jam avokat  së …

Loading...