Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Premierë: ‘Lule Molle’ një projekt krejt ndryshe nga Albion Rexhaj (Video)
Loading...

Premierë: ‘Lule Molle’ një projekt krejt ndryshe nga Albion Rexhaj (Video)

Pas një numëri të konsiderueshëm të këngëve dhe klipeve, këngëtari Albion Rexhaj sapo ka lansuar klipin e ri.

Fjala është për projektin muzikor ‘Lule Molle’ që është prodhim i Hekuran Krasniqit pasi ai ka bërë muzikën dhe orkestrimin kurse tekstin e ka shkruar Dan Kasumi.

Kënga është finalizuar edhe me një klip interesant dhe për dallim nga klipet tjera, kësaj here Albioni rreshtohet në reportorin e artistëve të rinj, shkruan Skenari.com.

Si çdo projekt tjetër, edhe ‘Lule Molle’ do të jetë një tjetër hit i tij.

Shikoni gjithashtu

Premierë : “Krejt i Humbur” nga Mentor Mazreku (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj …

Loading...