Ballina / Show Bizz / Muzike / Premierë: Lumi B sjellë projektin “Kele” (Video)
Loading...

Premierë: Lumi B sjellë projektin “Kele” (Video)

Reperi i njohur shqiptar, Lumi B, ka publikuar projektin më të ri të tij.

“Kele” titullohet projekti i ri i reperit shqiptar, i cili rikthehet kështu fuqishëm me një projekt karizmatik.

Kënga është realizuar nga Big Bang në shtëpinë e hiteve, Redbox.

Teksti është punuar nga vet Lumi, kurse videoklipi është punuar nga Jay Veesualz.Lumi B kështu kthehet me solo projekt pas disa bashkëpunimve.

Ai krijoi disa hite të mëdha me Ledrin, Gjikon e Dhurata Dorën.

Po ashtu, burime të MegaPressit mësojnë se Lumi ka edhe disa projekte tjera dhe bashkëpunime.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...