Ballina / Show Bizz / Premierë – Mega Adrenalina projekti i ri nga DJ Xheni FOTO-VIDEO
Loading...

Premierë – Mega Adrenalina projekti i ri nga DJ Xheni FOTO-VIDEO

Është një nga DJ më të kërkuar , e gjithë kjo famë vjen nga talenti që posedo . Xheni Gashi është një nga DJ më të kërkuar në Europe, në qdo organizim ku këndohet shqip Dj Xheni është prezent. Artisti në fjal për tregun shqiptar sapo ka lansuar projektin e ri muzikor “Mega Adrenalina” mban titullin super projekti i ri nga DJ Xheni, projektë ky që menjëher pas lansimit është vërshuar nga klikmet dhe komentet me nota shumë pozitive . Përndryshe DJ Xheni fal atmosferes përfekte që krijon në gjitha dasmat dhe ahengjet familjare ka arritur të jetë një ndër DJ më të kërkuar në Kosove. DJ Xheni në këtë klip vjen në bashkpunim me ShKA 17 Shkurti ,baden Austria. Ndërsa për videoklipin është përkujdesur Prive Films.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …