Ballina / Show Bizz / Premierë – Moj Dashni Nga Ilir Spanca FOTO-VIDEO
Loading...

Premierë – Moj Dashni Nga Ilir Spanca FOTO-VIDEO

Ilir Spanca për tregun muzikore shqiptar ka kohë që ka sjell projete të sukseseshme. Para sezonës verore Ilir Spanca ka vendosur të sjell një super projekt muzikor. Moj Dashni mban titullin kënga më e re e artistit në fjal. Muzika dhe Orkestrimi i këngës është punar nga Florent Boshnjaku, ndërsa për tekstin është përkujdesur Fatmir Muja. Kënga menjeher pas lansimit ka kapur shifra të larta klikimesh shoqëruar edhe me komente shumë pozitive Loading...

Shikoni gjithashtu

“KUGELN” Super projekti muzikor nga MALi ( Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...