Ballina / Show Bizz / Premierë- “ My Team” Hiti më i ri nga RROK ft OG Merks ( Foto – Video)
Loading...

Premierë- “ My Team” Hiti më i ri nga RROK ft OG Merks ( Foto – Video)Është i ri në moshë po shumë i suksesëshem në industrin muzikore. RROK është djaloshi Kosovar i cili prej kohësh jeto ne Amerik aty ku ka synim dhe tregun e madhe muzikor ne token e premtuar. Pavarsisht që ka vetem dy vite që merret intenzivisht me muzik RROK ka sjell prodhime muzikore shumë cilsore të cilat janë pritur mirë nga publiku.Projekti me i ri muzikor mban titullin. “My Team “ dhe është në bashkpunim me OG Merks. Kënga menjëher pas lansimit ka kapur shifra te larta klikimesh të shoqeruara me komente shumë pozitive.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...