Ballina / Show Bizz / Premierë: “NAH” vjen nga Tayna (Video)
Loading...

Premierë: “NAH” vjen nga Tayna (Video)

E bukura, Tayna sapo ka lansuar projektin me të ri.

Ky projekt është finalizuar edhe me videoklip XLFilms, ku këngëtarja shfaqet mjaft bukur dhe me stil.

Për me shumë shikoni linkin

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...