Ballina / Uncategorized / Premierë/ “Nje Dashni” Projekti i ri muzikor nga Shenur Ajeti (Foto-Video)
Loading...

Premierë/ “Nje Dashni” Projekti i ri muzikor nga Shenur Ajeti (Foto-Video)
Në këto dit të ftohta dimri një këng plot ritem sapo është publikur. “Një Dashni” mban titullin projekti më i ri muzikor nga Shenur Ajeti. Për tekstin e këngës është përkujdesur Abaz Selmani ndersa për muzikën Armend Ukstafa . “Nje Dashni” premierën ekskluzive e ka pas tek kanali në youtube i artisti në fjal

Shikoni gjithashtu

A është kjo vajza më e bukur në botë Antonela Hasani (Foto)

E bukur, seksi dhe mjafte e ndjekur kjo ështe Bukuroshja Shqiptare Antonela Hasani nga Shkodra …

Loading...