Ballina / Show Bizz / Premierë, ‘Një fjalë’ nga Elma Halili (Video)
Loading...

Premierë, ‘Një fjalë’ nga Elma Halili (Video)

Një këngë plot ritem e përciell me një videoklip plotë ngjyra e ka sjellë për adhuruesit e saj këngëtarja e njohur Elma Halili. Një vokal shumë i ngrohet që teë bë për vete sapo ta ndëgjosh. Këngëtarja në fjalë atero në një treg të sigurt , ajo është 100% e angazhuar ne koncerte ne gjithe trojet shqiptare dhe Europe.

Vokali briland dhe zotrimi i muzikes Live ka bërë që Elma Halili të jetë një nga këngëtaret më të kërkuara per koncerte.

Kënga e re nga Elma Halili mban titullin “nje fjal” kënge kjo që menjëher pas lansimit në kanalin më të madhë shqiptar në YouTube ( ArkivaShqip) ka arritur të ketë prapa vetes shifra të larta klikimesh dhe shumë komente me nota pozitive.

Loading...

Shikoni gjithashtu

“KUGELN” Super projekti muzikor nga MALi ( Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...