Ballina / Uncategorized / Premierë – “O bilbil”Projekti i ri muzikor nga Mimoza Kryeziu FOTO-VIDEO
Loading...

Premierë – “O bilbil”Projekti i ri muzikor nga Mimoza Kryeziu FOTO-VIDEOKa një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet.Mimoza Kryeziu quhet këngëtarja e cila ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se profesionalizmi do të jetë i pranishme si në nivelin artistik ashtu dhe atë të paraqitjes skenike. Me zërin e saj të ëmbël e melankolik ka befasuar NE secilin interpretim . Kjo bënë që Mimoza Kryeziu të jetë shumë e kërkuar në koncerte, dasma e ahengje familjare. Kënga e re nga Mimoza Kryeziu mban titullin “O bilbil” , Kënga menjeher pas publikimit është vershuar nga klikimet dhe komentet shumë pozitive.

Shikoni gjithashtu

A është kjo vajza më e bukur në botë Antonela Hasani (Foto)

E bukur, seksi dhe mjafte e ndjekur kjo ështe Bukuroshja Shqiptare Antonela Hasani nga Shkodra …

Loading...