Ballina / Show Bizz / Premierë – Toleranca nga Luiza Shkembi Foto-Video
Loading...

Premierë – Toleranca nga Luiza Shkembi Foto-Video

Këngëtaret shqiptar vazhdimisht janë aktive me prurje të reja muzikore po të paket janë ata që po arrin të mbietojne në tregu muzikor. Disa me forma fizike, disa të tjerë me videoklipe të shtrejta e disa tjerë me fuqin e vokalit që posedojnë. Kur behet fjalë për vokal nje ndër artistet e cila gjatë gjithë sezonit këndo Live është Luiza Shkembi. Këngëtarja në fjalë atero në një treg të sigurt , ajo është 100% e angazhuar vetëm në ahengje familjare. Vokali briland dhe zotrimi i muzikes Live ka bërë që Luiza Shkembi të jetë një nga këngëtaret më të kërkuara në dasmat shqipëtare. Kënga e re nga Luiza Shkembi mban titullin “Toleranca” kënge kjo që menjëher pas lansimit në kanalin më të madhë shqiptar në YouTube ( ArkivaShqip) ka arritur të ketë prapa vetes shifra të larta klikimesh dhe shumë komente me nota pozitive .

Loading...

Shikoni gjithashtu

Besim Mehmeti: Sinqeriteti, besnikëria dhe puna, çelës i suksesit

Shqiptarët janë të suksesshëm në mbarë botën, në shumë fusha, por nuk harrojnë dhe humanizmin. …

Loading...