Ballina / Show Bizz / Muzike / PREMIERË: Visar Peja sjell hitin veror “Vajzat janë lulet e jetës” (VIDEO)
Loading...

PREMIERË: Visar Peja sjell hitin veror “Vajzat janë lulet e jetës” (VIDEO)

Këngëtari i njohur Visar Peja, tashmë e ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Vajzat janë lulet e jetës”.

Kjo këngë është realizuar me tekst të Ramazan Çekës, orkestrim nga Jeton Haxhia  ndërsa muzikën e bërë nga Shkëlqim Rraci, shkruan MegaPress.AL

Këtë këngë Visar Peja e ka bërë dedikim për dy vajzat e tij, të cilat shumë shpesh i shihni së bashku me Visarin e po ashtu ai publikon fotografi të tyre edhe në rrjetet sociale, dhe nga kjo vërehet se si baba ai është shumë i përkushtuar, dhe vajzat kanë shumë dashuri që ju dhuron babai i tyre Visar Peja.

Ndryshe, nuk ka edhe shumë kohë prej kur Visar Peja ka publikuar këngën e tij ‘Esmere moj Esmere’ këngë kjo e cila pati një sukses mjaft të mirë.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …