Ballina / Show Bizz / PREMIERË: VJEN BALADA E PARË NGA DAFINA BUZHALA (VIDEO)
Loading...

PREMIERË: VJEN BALADA E PARË NGA DAFINA BUZHALA (VIDEO)

Artistja e re e cila është lindur dhe jeton ne Zvicër, Dafina Buzhala spo ndalet së punuar në fushën e muzikës.

Ajo sapo ka lansuar projektin e radhës e që është baladë e cila titullohet “Pa ty”.

Kjo këngë po pritet mirë nga publiku që në minutat e parë të publikimit. Kënga është punuar nga ‘High Records’ ndërsa është finalizuar me videoklip nga Blerdi Malushi.

Për më shumë shikoni linkun me poshtë:

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...