Ballina / Show Bizz / Premierë: “Zemrën ma ndalon” nga Vani Gjuzi (Video)
Loading...

Premierë: “Zemrën ma ndalon” nga Vani Gjuzi (Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm . Me një shikim vrastar dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet , kush tjeter mund të jetë pos Vani Gjuzit. Me zërin e ti të ëmbël e melankolik ka befasuar në secilin interpretim të ti. Kote nuk e quajn si Mbreti i muzikes Live. Sigurisht të gjithë i mbani në mend supër hitet “ Te quero, kadal kadale” këto hite mbajn vulen e këngëtarit në fjal. Këtë fund vitë Vani për të gjithë fansat e ti ka lansuar një super këngë. Zemren ma ndalon mbanë titullin kënga e re, këngë kjo që sapo është lansuar në kanalin muzikor youtube është vërshuar nga klikimet dhe komentet me nota pozitive.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...