Ballina / Show Bizz / Premierë: “Zemrën ma ndalon” nga Vani Gjuzi (Video)
Loading...

Premierë: “Zemrën ma ndalon” nga Vani Gjuzi (Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm . Me një shikim vrastar dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet , kush tjeter mund të jetë pos Vani Gjuzit. Me zërin e ti të ëmbël e melankolik ka befasuar në secilin interpretim të ti. Kote nuk e quajn si Mbreti i muzikes Live. Sigurisht të gjithë i mbani në mend supër hitet “ Te quero, kadal kadale” këto hite mbajn vulen e këngëtarit në fjal. Këtë fund vitë Vani për të gjithë fansat e ti ka lansuar një super këngë. Zemren ma ndalon mbanë titullin kënga e re, këngë kjo që sapo është lansuar në kanalin muzikor youtube është vërshuar nga klikimet dhe komentet me nota pozitive.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...