Ballina / Show Bizz / Premtim Mehmeti kengetari me i embel i estrades shqiptare
Loading...

Premtim Mehmeti kengetari me i embel i estrades shqiptare

Premtim Mehmeti pas shume hiteve qe ka ai nuk ndalet se punuari per festat e fund vitit ai publikoi 7 video dhe nje Album te sofres me kenge te shpirtit. Premtimi qe 2 vite bashkpunon me producentin Adriatik Asllanin dhe kompanin e tij A-Group. Premtimi gjithashtu eshte mjaft altiv me mbermje muzikore dhe dasma te shumta ne diaspor dhe ne Kosove Maqedoni Mal te zi Presheve Bujanovce po thuaj se ne qdo vend ku flitet gjuha shqipe.
Premtimi paralajmorn se per fansat e di ne vitin 2018 do sjell disa projekte te reja qe do ju pelqejne shume deri ateher le te mbeten befasi dhe knaquni me projektet qe ka publikuar .

https://youtu.be/hXrrGFF_dT0

https://youtu.be/SWhFDSkn3PE

https://youtu.be/c3xLDYaRGDQ

https://youtu.be/CxYXaZ1kJUo

https://youtu.be/8J4qAprRM80

https://youtu.be/uLHmNWFxnnY

https://youtu.be/TMUtqk3l8_4

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...