Ballina / Lajme / Kosovë / Presidenti Thaçi do të pritet nga zëvendëspresidenti amerikan, Mike Pence
Loading...

Presidenti Thaçi do të pritet nga zëvendëspresidenti amerikan, Mike Pence

Presidenti i Kosovës z. Hashim Thaçi pas një vizite që ka pasur në Vatikan, është nisur për në Uashington. Presidenti do të do të pritet në Shtëpinë e Bardhë nga zëvendëspresidenti amerikan, Mike Pence. Kosova është e bekuar me miqësinë tonë të përjetshme me këto dy kryeqendra botërore, ka shkruar ai në një postim në Facebook.

/Megapress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...