Ballina / Lajme / Presidenti Thaçi ka takuar Ministren e mbrojtjes së Shqipërisë Olta Xhaçka
Loading...

Presidenti Thaçi ka takuar Ministren e mbrojtjes së Shqipërisë Olta Xhaçka

Kosova po mëson nga përvoja 105 vjeçare e Shqipërisë. Ne e kemi mbështetjen e saj kudo në botë.

Ndamë bindjen e njëjtë me Ministren e Mbrojtjes së Shqipërisë, se anëtarësimi i shteteve të rajonit në aleancën veriatlantike do u jepte fund të gjitha problemeve të sigurisë në rajonin tonë.

Ka shkruar presidenti i Kosovës në rrjetin social në facebook.

HTH

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...