Ballina / Lajme / Bota / Presidenti Trump fal ish-sherifin e dënuar të Arizonës
Loading...

Presidenti Trump fal ish-sherifin e dënuar të Arizonës

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …