Ballina / Lajme / Kosovë / Prizren, vdes duke vozitur – shkaktar sulmi në zemer
Loading...

Prizren, vdes duke vozitur – shkaktar sulmi në zemer

Policia ka njoftuar se një person ka humbur jetën në komunikacion. Ngjarja ka ndodhur të premtën në Qafën e Duhlës në Prizren. Dyshohet se shkaktar i vdekjes ka qenë sulmi kardiak që i ka ndodhur të ndjerit përderisa po voziste, raporton Express.

Ne vendin e ngjarjes kane dalur Njësitet përkatëse ndërsa , ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e te dyshuarit.

Ky është njoftimi i plotë i policisë:

Qafa e Duhles, Prizren 18.08.2017-01:30.  Raportohet se i dyshuari mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke lëvizur me veturën Opel me targa lokale, dyshohet për shkak te një sulmi kardiak ka humbur kontrollin mbi veturën dhe del jashtë rruge. Ne vendin e ngjarjes kane dalur Njësitet përkatëse ndërsa , ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e te dyshuarit. Me urdhër te prokurorit trupi i pa jete dërgohet ne IML për obduksion.

/Express/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...