Ballina / Show Bizz / Producetja e spektakleve më Miss se Misset
Loading...

Producetja e spektakleve më Miss se Misset

Ngjan shumë me një prej femrave të para për bukuri në botë, por ajo gjithmonë për vite me radhë është shquar për spektaklet e bukurisë që bën. Kjo është producentja e spektakleve Shpresa Drasati që kur e sheh përkrah vajzave konkurente, mendon se ajo është Missi, për linja dhe bukurinë që ka. Në eventin e fundit që ajo bëri dhe ku u duartrokit nga të gjithë me “Miss dhe Mister Vogëlushi 2017”, ajo la të kutpohet se në Shkodër e as në Shqipëri nuk do të jetë më. Mos vallë ajo po mendon apo ka ndonjë ftesë jashtë trojeve shqiptare?! Kjo pritet të shihet, pasi ajo është e zonja dhe e bukur.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ESKALATION” Super projekti muzikor nga PADRE (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj …

Loading...