Ballina / Lajme / Prostitutat bëhen si balerina policia i vë në pranga
Loading...

Prostitutat bëhen si balerina policia i vë në pranga

Policia maqedonase gjatë një patrollimi ka bërë të ditur se ka arrestuar katër vajza të cilat kryenin prostitucion në Sedllarcë të Epërme të Tetovës dhe Raven të Gostivarit.

Gjatë këtij aksioni janë arrestuar edhe dy shqiptare dhe një serbe, por ato nuk kan pranuar të jen shitur për prostituta por se punojnë balerina.

Ndërsa policia vazhdon të meret ende me zbulimin e rastit, por janë të bindur se vajzat shfrytëzoheshin për prostitucion dhe së shpejti do të riaddhesohen.

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …

Loading...