Ballina / Show Bizz / Përse e ngatërruan me sekssimbolin e Italisë Eva Muratin? (Foto)
Loading...

Përse e ngatërruan me sekssimbolin e Italisë Eva Muratin? (Foto)

Një nga moderatoret sportive më seksi dhe më të përfolura në media është ngatërruar me aktoren italiane Manuela Arcuri.

Bëhet fjalë për Eva Muratin. Në fakt është vënë re ngjashmëria mes dy bukurosheve të ekranit.

Vetë Eva ka publikuar në Instastory dy foto, ku në njërën shfaqet ajo, ndërsa në tjetrën është Manuela, por emri poshtë fotos është ngatërruar.

Në fotot e përzgjedhura duket qartë ngjashmëria mes tyre çka e ka bërë më të thjeshtë këtë ngatërresë të qëllimshme. /MegaPress/

 

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …