Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Pse nuk flasin Rita Ora dhe Dua Lipa?
Loading...

Pse nuk flasin Rita Ora dhe Dua Lipa?

Dy këngëtare nga Kosova dhe shumë të sukseshme të cilat kan performuar në skena botërore dhe kan qenë në top lista për muaj më radhë nuk flasin. Bëhet fjalë për Rita Ora dhe Dua Lipa.

Siç kuptohet konflikti i tyre arriti deri këtu në kohën kur Dua Lipa i kishte kërkuar menaxheres së Rita Ores për ndihmë, kompania “First Entertaiment”, është  kompani që mbështet artistët e rinj .

Edhe pse Dua Lipa ka dalur në skenë pas Rita Ores duke thyer rekord botëror duke arritur 1 milion klikime me këngen ” New Rules”.

 

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...