Ballina / Sport / Publikohen formacionet e lojtarëve nga Barcelona dhe Espanyol
Loading...

Publikohen formacionet e lojtarëve nga Barcelona dhe Espanyol

Klubet futbollistike Barcelona dhe Espanyol kan bërë publike formacionet e lojtarëve të tyre në La Liga në ndeshjen derbi të javës së 22.

Rikujtojmë se Barcelona nuk ka pasur asnjë humbje në La Liga, ndërsa dëshirojnë që edhe në këtë derbi të jen triumfues duke shenuar gola kundër ekipit kundërshtar.

Nga ana tjetër Espanyol e cila ishte eleminuar në Copa del Rey dhe dëshiron të ja kthej Barçes lojen e humbur në këtë ndeshje.

Formacionet janë:

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …