Ballina / Show Bizz / Muzike / Publikohet kënga “Pina Pina” nga këngëtari… (Video)
Loading...

Publikohet kënga “Pina Pina” nga këngëtari… (Video)

“Pina Pina”, titullohet kënga me e re e cila është publikuar në kanalin YouTube.

Kjo këngë është xhiruar në Miami, ndërsa e punuar në Kosove nga Masiw production dhe e kënduar nga këngëtari që jeton në Vienë, Bekim Zogu.

Për me shumë shikojeni linkun me poshtë./Skenari.com/

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …