Ballina / Show Bizz / Muzike / Pushtohet instagrami i Lulzim Shehut me fansa nga e gjithë Bota Foto- Video
Loading...

Pushtohet instagrami i Lulzim Shehut me fansa nga e gjithë Bota Foto- Video

 
Tashmë të gjithë e njohim Lulzim Shehun. Ai është këngetari kosovar i cili prej vitesh jeto në Europe përkatesisht në shtetin Gjerman. Që me këngën e par fansat u dashuruan koke e kemb me te mirpo kulmin e suksesit Lulzim Shehu e arrit me bashkpunimin me artistin e famshem ndërkombetar TONI TUKLAN , ky është njëheri dhe bashkpunimi që Lulzim Shehun e lansoi dhe në tregun botror.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …

Loading...