Ballina / Show Bizz / Qëllohet me plumba vetura e Këngëtarit Shqiptar Foto – Video
Loading...

Qëllohet me plumba vetura e Këngëtarit Shqiptar Foto – Video

Prej kohësh qdo frymarrje e ti përbënte lajm per medja Roze. Orges Qato apo i njohur me emrin artistik si Alores është këngëtari i cili sot ka publikuar një foto ne rrjetet sociale ku shikohet qarte qe ai është sulmuar me arm pran shtëpis së ti. Ende nuk dihet gjendja e ti , mirpo foto e shprendara kanë bërë gjiron online dhe gjithë fansat e këngëtarit janë alarmuar nga kjo situat .

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ Këngë për Hashim Shalen” Projekti i ri muzikor nga Armend Shala- Mendi (Foto-Video)

Muzika popullore është thesar shumë i qmuar i popullit shqiptar. Fal artisteve të që i …

Loading...