Ballina / Show Bizz / Rati e Mehdi Zena Lansojn Hitin e ri me titullë “Kam shtëpinë te pusi që lahet vetë”
Loading...

Rati e Mehdi Zena Lansojn Hitin e ri me titullë “Kam shtëpinë te pusi që lahet vetë”

Këngëtari i mirënjohur Rati është rikthyer sërish dhe këtë herë shumë më ndryshe se zakonisht. Ai, sapo ka publikuar bashkëpunimin me Mehdi Zenën. Kënga mban titullin “Kam shtëpinë te pusi që lahet vetë”.

Rati vjen nën petkun e veshjeve tradicionale për të prezantuar një këngë me motive popullore. Dihet që këngëtari ia thotë bukur këngëve popullore, madje është këngëtari i brezit të ri që më së shumti pëlqehet për interpretim live.

Rati këtë radhë i ka bashkuar forcat me një nga zërat më të mirënjohur të këngës së mirëfilltë popullore, këngëtarin Mehdi Zena. Gjithashtu aty është edhe babai dhe djali i Ratit, orkestruesi  Agron Avdiaj, me të cilin Rati ka bashkëpunim të gjatë dhe shokë të tjerë të tij.

Këngëtari këtë projekt e ka paralajmëruar në llogaritë e tij në rrjete sociale javë më parë dhe tashmë kënga është lansuar oër publikun e gjërë.

Xhirimet janë realizuar nga Endi Hoxha.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Dy Krena” Super projekti muzikor nga Reeezy (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj …

Loading...