Ballina / Sport / Reagimi agresiv i Cristiano Ronaldos, ndaj gjygjëtarit ( Video)
Loading...

Reagimi agresiv i Cristiano Ronaldos, ndaj gjygjëtarit ( Video)

Pas golit të barazimit të Leonel Mesi, në Camb Nou,  në min 77, Cristiano Ronaldo mer vendim përfundimtar  në momentin 82,  i cili e godit porten e kundershtarit dhe  shenon  gol.Ndërsa  Ronaldo golin e shenuar deshti ta festonte së bashku me publikun ai heqi fanelin e tij, ndërsa u ndeshkua nga gjygjëtari me karton të kuq. Ronaldo u përjashtu nga fusha dhe nuk mund të luaj në ndeshjen kthyese në Camp Nou.

Kundër këtij veprimi të gjygjëtarit Ronaldo reagoi, duke e shtyer gjygjëtarin nga pas. /MegaPress/

 

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …