Ballina / Lajme / Kosovë / Reagimi i Kadri Veselit për sulmin ndaj gruas së Blerand Stavilecit
Loading...

Reagimi i Kadri Veselit për sulmin ndaj gruas së Blerand Stavilecit

Kadri Veseli reagon ndaj sulmit brutal të bashkëshortes së ministrit Blerant Stavileci. Ai këtë sulm e quan akt qyqar.

Postimi i plotë:

I tronditur nga sulmi brutal ndaj bashkëshortes së Ministrit Blerand Stavileci. Goditja e një gruaje, e një nëne, është akt qyqar dhe i turpshëm. Por, ju siguroj se nuk do të ketë dorëzim përpara kriminelëve të tillë, të cilët kanë zgjedhur t’i terrorizojnë familjet dhe ta shkatërrojnë këtë shtet.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …