Ballina / Show Bizz / Muzike / Reperi i njohur amerikan pëson atak në zemër
Loading...

Reperi i njohur amerikan pëson atak në zemër

Snoop Dog ka postuar një shkrim në rrjetin social ku është duke u lutur për reperin e njohur amerikan Rick Ross i cili mbrëmë ka pësuar një atak në zemër.

Edhe pse mediat amerikane spekulojnë se gjendja e tij është e rëndë,  reperi Snoop Dog tregon se ende nuk dihet gjendja e tij momentale.”Lutjet për djalin tim Rick Ross. Shpresoj të luteni edhe ju për vëlaun tim ” shkruan Snoop Dog.

Ndërsa lutje për reperin 42 vjeç ka edhe reperi i njohur  LL Cool J ku shkruan : “Dërgimi i dashurisë dhe lutjeve për Rick Ross dhe familjen e tij. Qëndro i inkurajuar
qëndro i fortë. ”

 

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...