Ballina / Show Bizz / Muzike / Rihanna kapet mat me sheikun Hasan Jamee në momente intime
Loading...

Rihanna kapet mat me sheikun Hasan Jamee në momente intime

Rihanna dhe multimiliarderin Hasaan Jamee janë  fotografuar në disa momente intime në Spanjë, nga paparac. Ndërsa kuptohet se sheiku kishte qenë i martur dhe së fundmi ishte shkurorëzuar nga gruaja e tij.

Siç thuhet në media Rihanna është shokuar pasi ka kuptuar për martesen e multimiliarderit.

Hassan është zëvendëspresident i biznesit familjar të udhëhequr nga Abdul Latif Jameel – një nga kompanitë më të mëdha në botë.

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ Këngë për Hashim Shalen” Projekti i ri muzikor nga Armend Shala- Mendi (Foto-Video)

Muzika popullore është thesar shumë i qmuar i popullit shqiptar. Fal artisteve të që i …

Loading...