Ballina / Show Bizz / Muzike / Rikthimi i fuqishëm i Anna Jeniffer (Foto+Video)

Rikthimi i fuqishëm i Anna Jeniffer (Foto+Video)

Për një rikthim të fuqishëm natyrisht të gjithë yjet e muzikes kanë nevojë për një pauz të shkurtër kohore, të njejten strategji kan po ashtu dhe yjet shqiptar. 

Anna Jennifer Anna është këngëtarja e cila realisht nuk pushoi po i karikoi baterit që të rikthehet ashti siq duhet të rikthehet një DIVA.
Sigurisht ju kujtohet kënga Anna Jenifer- Sa her ti me ke thon (Official Video) këng kjo që në qdo tinguj përciell embelsiren dhe aftesit vokale te këngëtares në fjal.

Kënga e re e Anna Jenifer mbanë titullin Sa her ti me ke thon dhe është bashkpunim me Valtonmusic.

Kjo këngë është shumë ritmike dhe pritet që të jetë një nga këngët më të kërkuara të këti sezoni.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Tafil Kurtishi – Tili, këngëtari më i kerkuar në Prizren për këtë verë 2019

Tafil Kurtishi është këngëtari më i kërkuar i Prizrenit për sezonin 2019. Siç mund të …