Ballina / Show Bizz / Rikthimi i fuqishëm i Blerina Matraku Foto-Video
Loading...

Rikthimi i fuqishëm i Blerina Matraku Foto-Video

Për një rikthim të fuqishëm natyrisht të gjithë yjet e muzikes kanë nevojë për një pauz të shkurtër kohore.
Të njejten strategji kan po ashtu dhe yjet shqiptar, Blerina Matraku është këngëtarja e cila realisht nuk pushoi po i karikoi baterit që të rikthehet ashti siq duhet të rikthehet një DIVA.
Sigurisht ju kujtohet kënga Praris këng kjo që në qdo tinguj përciell embelsiren dhe aftesit vokale te këngëtares në fjal.
Kënga e re e Blerina Matrakut mbanë titullin Zemrat nje here falen dhe është bashkpunim me Klajdi Musabelliu.
Kjo këngë është shumë ritmike dhe pritet që të jetë një nga këngët më të kërkuara të këti sezoni.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …