Ballina / Show Bizz / Rina Fermini e nxeh dhjetorin me “Pa mu” (Video)
Loading...

Rina Fermini e nxeh dhjetorin me “Pa mu” (Video)

A keni dëgjuar për Rina Ferminin? Ajo është ndër ata zëra që dëgjohen me kënaqësi e që nuk ndalet së prezantuari këngë të bukura me videoklipe atraktive, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja shqiptare që jeton e vepron në Zvicër, sapo ka prezantuar videoklipin e radhës, atë të këngës “Pa mu”.

Kjo këngë tingëllon bukur dhe mund të jetë një nga hitet e radhës. Ajo ka edhe tekst mjaftë interesant të shkruar nga Ilir Berani dhe muzikë nga Florent Boshnjaku, e me orkestrim nga Ardian Kastrati.

Bukuroshja shfaqet me stil në secilen skenë të këtij videoklipi, të punuar mjeshtërisht nga produksioni “Max Production”. Rina, premton edhe shumë këngë hite në të ardhmen.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Avokati Bledar Gashi – Nuk ka as një provë që klienti im Gazmend Halilaj të dënohet!

Unë si avokat mbrojtës i kolegut tim z. Gazmend Halilaj ku unë jam avokat  së …

Loading...